• Eposta: info@yolacanerconsulting.com

info@yolacanerconsulting.com

+90 537 574 1021
+49 69 6770 0501

Üniversiteler Mh. 1613. Cd. No: 26 PK: 06800
Bilkent-Çankaya / Ankara

 • Sınırlı Mesuliyet

  Uğur Tansu Yolaçaner hiçbir koşul altında bu web sitesinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanacak dolaysız, dolaylı, cezai, tesadüfi, ya da özel hasarlardan yükümlü tutulmayacaktır.

 • Yasal Uyarı

  Bu sitede yer alan ve bu site üzerinden erişilen bilgiler, sitenin sahibi olarak ana sayfa üzerinde belirtilen Uğur Tansu Yolaçaner tarafından tanıtım ve genel rehberlik amacıyla sağlanmaktadır ve kullanıcılara genel bilgiler sunmaya yöneliktir.

  Sağlanan bilgiler hiçbir danışmanlık, diğer bir profesyonel tavsiye veya hizmetin yerini alma veya alternatifi olarak kullanılma amacı taşımaz.

  Bu site üzerinde yer alan içeriğin telif hakkıyla korunması, tescilli olması ve fikri mülkiyete tabi olması sebebiyle, site üzerindeki tüm materyallerin yetkisiz kullanımı, telif hakkı, ticari marka yasaları ve fikri mülkiyet yasalarını ihlal edebilir.

  Kullanıcıların aşağıdaki şartlarda içeriği basmaları veya dağıtmaları mümkündür:

  İçeriğin ticari olmayan şahsi amaçlarla kullanılması

  Tüm telif hakkı, tescilli marka ve benzeri diğer ibarelerin korunması

  Bu site üzerinde yer alan materyaller Uğur Tansu Yolaçaner’in gerekli ve açık yazılı izni olmaksızın değiştirilemez, yeniden üretilemez, halka açık biçimde görüntülenemez, dağıtılamaz veya hiçbir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz.

  Bu tür bir izin için gereken bilgiyi almak için lütfen bizimle info@yolacanerconsulting.com adresi ile iletişime geçin.

  Uğur Tansu Yolaçaner bir kullanıcının bu açık yazılı izni almamasından kaynaklanan hiçbir risk, sorumluluk veya yükümlülüğü üstlenmemektedir.

  Sitenin LOGOSU ve MODERN LİDERLİĞİN TEMELLERİ ibaresi Uğur Tansu Yolaçaner’in tescilli markalarıdır.

  Bu markaların kullanımı, Uğur Tansu Yolaçaner’in açık iznini ve bir lisans anlaşmasını gerektirir. Belirtilen tüm ticari markalar portföyünün yetkisiz kullanımı, yasaların izin verdiği tüm kapsam dâhilinde dava edilecektir. Bu yazılı onayı talep etmek için, Uğur Tansu Yolaçaner ile irtibata geçin.

 • Ziyaretçi Gizliliği

  Bir IP adresi, internete ne zaman erişseniz sizin bilgisayarınıza tahsis edilen bir numaradır. Bu, bilgisayarlar ile sunucuların birbirlerini tanımaları ve birbirleri ile iletişimde bulunmalarına izin verir. Ziyaretçilerden kaynaklandığı izlenimi verdiği belirlenen IP adresleri, BT güvenlik ve sistem hata bulucuları için kaydedilebilir. Bu bilgi ayrıca toplu biçimde web site trendi ve performans analizi için de kullanılabilir.

  Bir “tanım bilgisi-cookie (çerez)”, tarayıcı dosyanıza bir web sitesinin koyduğu kısa bir metin parçasıdır ve sitenin sizin kim olduğunuzu hatırlamasına izin verir. Tanım bilgileri program çalıştırmak veya bilgisayarınıza virüsler yerleştirmek üzere kullanılamaz. Uğur Tansu Yolaçaner tanım bilgilerini sadece uygulanabilir hukuka uygun olarak kullanır.

  Tanım bilgileri kendi başlarına e-posta adresinizi bize söylemez veya sizi kişisel olarak tanımlamaz. Eğer web sitemizi ziyaret ederseniz, tanım bilgilerini ziyaretçilerin sitenin hangi alanlarını tercih ettiklerini belirlemede bize yardımcı olmasını sağlayacak toplu istatistikleri derlemek üzere kullanırız.

  Eğer sonradan web sitemize kaydolursanız, bu bilgi sizin çevrim içi deneyiminizi genişletmek ve kişiselleştirmek üzere bir tanım bilgisine bağlanabilir (örneğin geri geldiğinizde sizi karşılayarak veya kayıt bilginize erişim sağlayarak).

  Tanım bilgilerini kabul edip etmeme kararını verme seçeneğiniz vardır. Tarayıcınızı, bir tanım bilgisi aldığınızda sizi uyarmaya veya tanım bilgilerini reddetmeye ayarlayabilirsiniz.

  Bir web işaretçisi, bir IP adresi, içeriğin görüntülendiği zaman, tarayıcı tipi ve aynı sunucu tarafından daha önce konan tanım bilgilerinin varlığı gibi belirli bilgileri toplamak üzere kullanılabilen bir web sayfası üzerindeki küçük bir görüntü dosyasıdır. Uğur Tansu Yolaçaner işaretçileri sadece uygulanabilir hukuka uygun olarak kullanır.

X