• Eposta: info@yolacanerconsulting.com

Ambisyon

Liderler toplum için çok önemlidir

150 150 Yolaçaner Consulting

Liderler toplum için çok önemlidir, çünkü insanlar doğaları gereği örnek alabilecekleri rol modellere ihtiyaç duyarlar. Lider bu bağlamda iki rolü de üstlenir: 1 – Destekçisinin hayatına ilk önce anlam ve tutkuyu sokar 2 – Gelişmiş kişiliğiyle topluma örnek olur

read more

Lider her alandan çıkabilir

150 150 Yolaçaner Consulting

Lider her alandan çıkabilir; sadece siyaset ve iş dünyası değil, sanat, spor ve bilimde de liderler yetişip topluma ilham, aidiyet duygusu ve yön verebilirler.

read more

Gerçek liderlerin hayat hikayelerinde

150 150 Yolaçaner Consulting

Gerçek liderlerin hayat hikayelerinde çok geçmeden ışıldamaya başlayan ve bir daha hiç sönmeyen o tek-hedefli ve somut ambisyon bana güçlü bir esin kaynağı olmuştur.

read more

Lideri ateşleyen ambisyonudur.

150 150 Yolaçaner Consulting

Lideri ateşleyen ambisyonudur. Ambisyon liderin arkasındaki güçtür. Ambisyon soyut bir vizyondan çok ötedir. Tek bir değişim hedefini ve somut bir eylem planını kapsayan ambisyon lider açısından hayatının görevidir. Lider kendini ambisyonuna adamıştır, bu nedenle ambisyonu onu temsil etmektedir.

read more

Ambisyonum modern Türkiye’de modern liderlerin yetişmesine aktif olarak katkı sağlamak.

150 150 Yolaçaner Consulting

Ambisyonum modern Türkiye’de modern liderlerin yetişmesine aktif olarak katkı sağlamak. Herkes gibi ben de her yönüyle kalender, samimi, değerlerini yaşayan, özgüvenli, yenilikçi, iradeli ve ihtisaslı liderlerden etkilenmişimdir.

read more
X